Ehitus

A energiaklassiga korterelamud on loodud rohelist mõtteviisi järgides. Lisaenergia tagamiseks on katustele paigaldatud päikesepaneelid ning korteritesse vesipõrandaküte. Sinu tulevasel kodul on praktilised planeeringulahendused ning hea heliisolatsioon, tänu millele saab nautida iga hetke oma päevast.

K6 Residentsi ehitas:

MARU Pantone

K6 Residentsi ehitanud ettevõte loodi 1991.aastal, kuhu kuulub kümme tütarettevõtet ja kaks sidusettevõtet. Maru visiooniks on aidata realiseerida unistusi lähtudes kliendikesksest lähenemisviisist, leides usaldusväärsed lahendused koos kvaliteetse teostusega. Nad hindavad kvaliteeti ja erialast professionaalsust, mille alustalaks on vastutuse võtmine oma tegevustes. Lisaks K6 Residentsile on nad ehitanud muuhulgas ka Roseni 9/9a hotell-korterelamu ja Roseni tn 11 büroohoone. 

k6 oine2

HOONE

Vundament ja sokkel – Kõik ehitatatud hooned ja nende vahele jääv maa-alune osa  toetuvad vaiadele, mille peale on valatud monoliitsest raudbetoonist plaat, millest on tehtud ka sokkel.  
Välisseinad – Välisseinad on kolmekihilisest 460mm paksusega nn. „sandwich“-elementidest. Soojustuseks on 220mm paksune vill.
Siseseinad - Korterite ning korteri ja trepikoja vahelised siseseinad ja teised kandvad seinad on 200mm paksusest monteeritavatest raudbetoon paneelidest. Korterite siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad mineraalvillast isolatsiooniga. 
Vahelaed - Vahelaed on monoliitsest raudbetoonist, paksusega 240mm. Selle peale on  paigaldatud põrandakütte torustik ja tehtud tasandusvalu.
Rõdud - Rõdud on teraskonstruktsioonil. Piirded on terasest  koos lamineeritud klaasielementidega.
Terrassid - Terrassid on valmistatud termotöödeldud laudadest, mis tagab nende pikaealisuse. 
Katuslagi – Katus on 200mm paksusest monoliitbetoonist, mis on pealt soojustatud kuni 300mm paksuse, kalletega soojustusega. Selle peale on valatud 50 mm tasanduskiht. Kaetud kahekihilise katusekattega.
Aknad – Kolmekihilise klaaspaketiga alumiinium-puitaken. Sisemine klaas on selektiivklaas. Akende soojajuhtivus u= 1,0 W/m²K
Uksed – Trepikoja uksed on alumiiniumraamides klaaspaketiga . Korteri välisuks on värvitud tulekindel puidust turvauks, mis on varustatud turvaluku ja uksesilmaga. Korteri siseuksed on värvitud puituksed, mis on varustatud lukustuse ja ukselinkidega. Piirdeliistud on uksega samas toonis.
Turvalisus – Trepikoja sissepääsud ja pääsud panipaikadesse on varustatud magnetkaardi läbipääsusüsteemiga. Välisustel on fonolukud. Hooned on varustatud videovalvega. 7 kaamerat on paigaldatud sissepääsude ja väravate juurde. Väravad on avatavad puldiga.
Lift – Igas trepikojas on lift, mis algab soklikorruselt.
Küte - Hoone soojavarustus on kaugkütte baasil. Eluruumide ja üldruumide kütmine toimub termostaatidega varustatud põrandaküttega. Märgades ruumides on samuti mitteelektriline põrandaküte. Soklikorruse kütmine toimub õhkkütte abil.
Mõõdikud - Vee- ning elektrikulu mõõtmine toimub kaugloetavate mõõtjatega. 
Ventilatsioon - Igas korteris on oma individuaalne ventilatsiooniagregaat. Värske õhu sissepuhe on olemas igas toas. Väljatõmbed pesuruumist ja köögist. Köökidest on viidud individuaalsed torustikud katusele köögikubu äratõmbe tagmiseks. Soklikorrusel on eraldi ventilatsiooniseade.
Kolme viimase korruse korteritel on olemas jahutuse valmidus.
Suitsuärastus - Igas trepikojas asub suitsuärastuseks mootoriga luuk. Soklikorrusel suitsuärastuse ventilaatorid.
Elekter - Korterite elektriarvestid paiknevad keldris asuvates kilbiruumides.  Korteris paikneb korteri elektrikilp. Paigaldatud on pistikupesad, lülitid ja pesuruumide laevalgustid.
Nõrkvool - Korterisse on toodud TV- ja optilised andmesidekaablid. Iga TV vaatamiskoha juurde on toodud antenni- ja andmeside pistikud. Tubades on arvutivõrgu pistik kirjutuslaua juures. 
Energiatõhusus - Energiaarvutusel põhinev energiamärgis A. Majale on paigaldatud päikesepaneelid elektrienergia tootmiseks. Installeeritud võimsus ca 45kW.

 

Võta ühendust!

liialaid
Liia Laid
+372 527 9992
neeme
Neeme Liiva
+372 527 2623